Hakkımızda

ÖZKURTLAR  firması 2008  yılında Abdullah KURT,  Mustafa KURT,  ve  Ahmet KURT tarafından  kurulmuş bir aile şirketi olup, kurulduğu yıllardan itibaren gıda, tekstil ve inşaat alanlarında failiyet göstermektedir. İnşaat sektöründe taşeron müteahhit hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermiştir. 2011 yılında müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul alım satımı, projelendirilmesi ve uygulamasına yönelmiş olup, küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır ve Özkurtlar İnşaat ismi ile inşaat sektörüne yeni bir yüz kazandırmıştır. 

İnsan hayatını esas alan Özkurtlar İnşaat’ın amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Vizyonumuz;
İlham veren projelerimiz ile kentin yaşam kalitesine müşteri memnuniyeti ve marka değerine katkı yapmaktır.

Misyonumuz;
Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmektir.

“Çağdaş, Modern ve Kaliteli yapılar inşa eder” olarak belirlediğimiz felsefemizle; gerçekleştirdiğimiz projelerimizde takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz yapı ile öncelikle “modern ve kaliteyi” inşa ediyoruz.

 

 

ARSALARINIZ KAT KARŞILIĞI DEĞERLENDİRİLİR

Son deprem yönetmeliğine uygun standartlarla yapınızı inşa ediyoruz.